NFR21GD4702202L Murata Electronics North America
L0113S0136NFR21G.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: FILTER RC EMI 22 OHM 47PF 0805
Написати відгук
Інші пропозиції NFR21GD4702202L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFR21GD4702202L NFR21GD4702202L Виробник : Murata Electronics c31e-794748.pdf EMI Filter Circuits 47PF 50V 0.5A EMI FI