NFR21GD4704702L Murata Electronics North America
L0113S0136NFR21G.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: FILTER RC EMI 47 OHM 47PF 0805
Написати відгук
EMI Filter Circuits 0805 47pF +/-20% 47ohm+/-30% 35mA.
Інші пропозиції NFR21GD4704702L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFR21GD4704702L NFR21GD4704702L Виробник : Murata Electronics c31e-794748.pdf EMI Filter Circuits 0805 47pF +/-20% 47ohm+/-30% 35mA