NFR2500001502JR500
NFR2500001502JR500 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
nfr25.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: RES 15K OHM 1/3W 5% AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Fusible, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 15 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 15K OHM 1/3W 5% AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.333W, 1/3W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Fusible, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 15 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFR2500001502JR500 NFR2500001502JR500 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components nfr25.pdf Description: RES 15K OHM 1/3W 5% AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 15 kOhms