Продукція > ONSEMI > NFVA33065L42
NFVA33065L42
NFVA33065L42 onsemi
NFVA33065L42-D.PDF
Виробник: onsemi
Intelligent Power Modules - IPMs ASPM27 V3 650V/30A (FOR TICO)
на замовлення 55 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ASPM27 V3 650V/30A (FOR TICO), Packaging: Tube, Package / Case: 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm), Mounting Type: Through Hole, Type: IGBT, Configuration: 3 Phase Inverter, Voltage - Isolation: 2500Vrms, Current: 30 A, Voltage: 650 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFVA33065L42 NFVA33065L42 Виробник : onsemi nfva33065l42-d.pdf Description: ASPM27 V3 650V/30A (FOR TICO)
Packaging: Tube
Package / Case: 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: IGBT
Configuration: 3 Phase Inverter
Voltage - Isolation: 2500Vrms
Current: 30 A
Voltage: 650 V
на замовлення 79 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
NFVA33065L42 Виробник : ON Semiconductor nfva33065l42-d.pdf Intelligent Power Module (IPM), ASPM27-V3, AEC-Q and AQG324, , Inverter 650V,30A ASPM27-V3, 650V/ 30A Automotive AEC-Q101
товару немає в наявності
NFVA33065L42 Виробник : ON Semiconductor NFVA33065L42_D-2317683.pdf Motor / Motion / Ignition Controllers & Drivers ASPM27 V3 650V/30A (FOR TICO)