NFZ03SG162SN10D
NFZ03SG162SN10D Murata Electronics
ENFJ0016.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 1.6 KOHM 0201 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 180mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.7Ohm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1.6 kOhms @ 900 MHz
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 1.6 KOHM 0201 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.013" (0.33mm), Current Rating (Max): 180mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.7Ohm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 1.6 kOhms @ 900 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFZ03SG162SN10D NFZ03SG162SN10D Виробник : Murata Electronics ENFJ0016-1324439.pdf Ferrite Beads
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
NFZ03SG162SN10D NFZ03SG162SN10D Виробник : Murata Electronics ENFJ0016.pdf Description: FERRITE BEAD 1.6 KOHM 0201 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 180mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1