Продукція > MURATA > NFZ15SF102SN10D
NFZ15SF102SN10D
NFZ15SF102SN10D MURATA
MURE-S-A0010899723-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: MURATA
Description: MURATA - NFZ15SF102SN10D - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 1 kohm, 230 mA, NFZ15SF Series, 1.4 ohm, ± 25%
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.4ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 230mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktpalette: NFZ15SF Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 8670 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MURATA - NFZ15SF102SN10D - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 1 kohm, 230 mA, NFZ15SF Series, 1.4 ohm, ± 25%, tariffCode: 85049011, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 1.4ohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 230mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 1kohm, Produktpalette: NFZ15SF Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFZ15SF102SN10D NFZ15SF102SN10D Виробник : MURATA MURE-S-A0010899723-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: MURATA - NFZ15SF102SN10D - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 1 kohm, 230 mA, NFZ15SF Series, 1.4 ohm, ± 25%
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.4ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 230mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktpalette: NFZ15SF Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 101
NFZ15SF102SN10D NFZ15SF102SN10D Виробник : Murata Electronics murata_mure-s-a0008531805-1-1764040.pdf Ferrite Beads EMI Filter SMD 1000ohm NONAUTO
Мінімальне замовлення: 32
NFZ15SF102SN10D NFZ15SF102SN10D Виробник : Murata Electronics ENFJ0018.pdf Description: EMI FILTER SMD 1000OHM NONAUTO,