Продукція > MURATA > NFZ15SF102SZ10D
NFZ15SF102SZ10D
NFZ15SF102SZ10D MURATA
3196445.pdf
Виробник: MURATA
Description: MURATA - NFZ15SF102SZ10D - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 1 kohm, 230 mA, NFZ15SF Series, 1.4 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.4ohm
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 230mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktpalette: NFZ15SF Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 19980 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 73
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MURATA - NFZ15SF102SZ10D - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 1 kohm, 230 mA, NFZ15SF Series, 1.4 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051100, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 1.4ohm, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 230mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 1kohm, Produktpalette: NFZ15SF Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFZ15SF102SZ10D NFZ15SF102SZ10D Виробник : MURATA 3196445.pdf Description: MURATA - NFZ15SF102SZ10D - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 1 kohm, 230 mA, NFZ15SF Series, 1.4 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.4ohm
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: N
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 230mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktpalette: NFZ15SF Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.5mm