NFZ15SG101SN11D
NFZ15SG101SN11D Murata Electronics
ENFJ0010.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Beads
на замовлення 6919 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.022" (0.55mm), Current Rating (Max): 1.1A, DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 1.1A
DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 1.1A