NFZ15SG462SN10D
NFZ15SG462SN10D Murata Electronics
ENFJ0010.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 4.6 KOHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 270mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.65Ohm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 4.6 kOhms @ 900 MHz
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 4.6 KOHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.022" (0.55mm), Current Rating (Max): 270mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.65Ohm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 4.6 kOhms @ 900 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFZ15SG462SN10D NFZ15SG462SN10D Виробник : Murata Electronics ENFJ0010.pdf Description: FERRITE BEAD 4.6 KOHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 270mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
NFZ15SG462SN10D NFZ15SG462SN10D Виробник : Murata Electronics ENFJ0007.pdf Ferrite Beads 4600 OHM 900MHZ 0.27A