Продукція > MURATA > NFZ15SR152SN10D
NFZ15SR152SN10D
NFZ15SR152SN10D MURATA
MURE-S-A0010900524-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: MURATA
Description: MURATA - NFZ15SR152SN10D - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 200 ohm, 400 mA, NFZ15SR Series, 0.7 ohm
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.7ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 400mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 200ohm
Produktpalette: NFZ15SR Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 69680 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MURATA - NFZ15SR152SN10D - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 200 ohm, 400 mA, NFZ15SR Series, 0.7 ohm, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.7ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 400mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 200ohm, Produktpalette: NFZ15SR Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFZ15SR152SN10D NFZ15SR152SN10D Виробник : MURATA MURE-S-A0010900524-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: MURATA - NFZ15SR152SN10D - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 200 ohm, 400 mA, NFZ15SR Series, 0.7 ohm
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.7ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 400mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 200ohm
Produktpalette: NFZ15SR Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 95
NFZ15SR152SN10D NFZ15SR152SN10D Виробник : Murata Electronics murata_mure-s-a0008530867-1-1764060.pdf Ferrite Beads EMI Filter SMD 1500ohm NONAUTO
Мінімальне замовлення: 29
NFZ15SR152SN10D NFZ15SR152SN10D Виробник : Murata Electronics ENFJ0017.pdf Description: EMI FILTER SMD 1500OHM NONAUTO,