NFZ18SM121SN10D
NFZ18SM121SN10D Murata Electronics
ENFJ0007.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 1.25A
DC Resistance (DCR) (Max): 140mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 1.25A, DC Resistance (DCR) (Max): 140mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFZ18SM121SN10D NFZ18SM121SN10D Виробник : Murata Electronics ENFJ0007.pdf Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 1.25A
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
NFZ18SM121SN10D NFZ18SM121SN10D Виробник : Murata Electronics ENFJ0007-935165.pdf Ferrite Beads 120 OHM 1.1A