NFZ18SM701SN10D
NFZ18SM701SN10D Murata Electronics
ENFJ0007-935165.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Beads
на замовлення 6429 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 700 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 800mA, DC Resistance (DCR) (Max): 290mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 700 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFZ18SM701SN10D NFZ18SM701SN10D Виробник : Murata Electronics ENFJ0007.pdf Description: FERRITE BEAD 700 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 800mA
DC Resistance (DCR) (Max): 290mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 700 Ohms @ 100 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 800mA
Number of Lines: 1