NFZ18SM701SZ10D
NFZ18SM701SZ10D Murata Electronics
QNFJ9104.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Beads
на замовлення 3200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 700Ω; SMD; 800mA; 0603; R: 290mΩ; ±25%, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...125°C, Case - inch: 0603, Roll diameter max.: 180mm, Resistance: 0.29Ω, Operating current: 0.8A, Type of ferrite: bead, Tolerance: ±25%, Conform to the norm: AEC-Q200, Case - mm: 1608, Impedance at 100MHz: 700Ω.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFZ18SM701SZ10D Виробник : Murata Electronics Description: FERRITE BEAD
товару немає в наявності
NFZ18SM701SZ10D NFZ18SM701SZ10D Виробник : MURATA Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 700Ω; SMD; 800mA; 0603; R: 290mΩ; ±25%
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Case - inch: 0603
Roll diameter max.: 180mm
Resistance: 0.29Ω
Operating current: 0.8A
Type of ferrite: bead
Tolerance: ±25%
Conform to the norm: AEC-Q200
Case - mm: 1608
Impedance at 100MHz: 700Ω