NFZ2HBM170SN10L
NFZ2HBM170SN10L Murata Electronics
ENFJ0006-935171.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Beads 17ohms@1MHz 0.7A DCR 0.21ohms
на замовлення 2985 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук