NFZ2MSD150SN10L
NFZ2MSD150SN10L Murata Electronics
pdfdownloadapi?cate=luNoiseSupprFilteChipImpNFZ&partno=NFZ2MSD150SN10%23
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 15 OHM 0806 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Current Rating (Max): 4.4A
DC Resistance (DCR) (Max): 23mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 15 Ohms @ 10 MHz
на замовлення 352 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 15 OHM 0806 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.047" (1.20mm), Current Rating (Max): 4.4A, DC Resistance (DCR) (Max): 23mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 15 Ohms @ 10 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 2986 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
NFZ2MSD150SN10L NFZ2MSD150SN10L Виробник : Murata Electronics pdfdownloadapi?cate=luNoiseSupprFilteChipImpNFZ&partno=NFZ2MSD150SN10%23 Description: FERRITE BEAD 15 OHM 0806 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Current Rating (Max): 4.4A
Part Status: Active
Number of Lines: 1