Продукція > MURATA > NFZ2MSD300SN10L
NFZ2MSD300SN10L
NFZ2MSD300SN10L MURATA
MURE-S-A0008530287-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: MURATA
Description: MURATA - NFZ2MSD300SN10L - Ferritperle, 0806 [Metrisch 2016], 3.7 A, NFZ2MSD Series, 0.033 ohm
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 1.2mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.033ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0806 [Metrisch 2016]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 3.7A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: -
Produktpalette: NFZ2MSD Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 2495 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MURATA - NFZ2MSD300SN10L - Ferritperle, 0806 [Metrisch 2016], 3.7 A, NFZ2MSD Series, 0.033 ohm, tariffCode: 85049011, Produkthöhe: 1.2mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.033ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0806 [Metrisch 2016], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 3.7A, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: -, Produktpalette: NFZ2MSD Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFZ2MSD300SN10L NFZ2MSD300SN10L Виробник : MURATA MURE-S-A0008530287-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: MURATA - NFZ2MSD300SN10L - Ferritperle, 0806 [Metrisch 2016], 3.7 A, NFZ2MSD Series, 0.033 ohm
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 1.2mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.033ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 3.7A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: -
Produktpalette: NFZ2MSD Series
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Мінімальне замовлення: 12
NFZ2MSD300SN10L NFZ2MSD300SN10L Виробник : Murata Electronics pdfdownloadapi?cate=luNoiseSupprFilteChipImpNFZ&partno=NFZ2MSD300SN10%23 Description: FERRITE BEAD 30 OHM 0806 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Current Rating (Max): 3.7A
DC Resistance (DCR) (Max): 33mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 30 Ohms @ 10 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Current Rating (Max): 3.7A
Part Status: Active
Number of Lines: 1