NFZ2MSD501SZ10L
NFZ2MSD501SZ10L Murata Electronics
QTEA9103.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 500 OHM 0806 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Current Rating (Max): 3.2A
DC Resistance (DCR) (Max): 32mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 500 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 500 OHM 0806 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.047" (1.20mm), Current Rating (Max): 3.2A, DC Resistance (DCR) (Max): 32mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 500 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFZ2MSD501SZ10L NFZ2MSD501SZ10L Виробник : Murata Electronics murata_mure-s-a0008531768-1.pdf Ferrite Beads 500 OHM 3.2A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
NFZ2MSD501SZ10L NFZ2MSD501SZ10L Виробник : Murata Electronics QTEA9103.pdf Description: FERRITE BEAD 500 OHM 0806 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Current Rating (Max): 3.2A
Part Status: Active
Number of Lines: 1