NFZ2MSD900SN10L
NFZ2MSD900SN10L Murata Electronics
murata_mure-s-a0008530101-1.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Beads EMI Filter SMD NONAUTO
на замовлення 965 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 90 OHM 0806 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.047" (1.20mm), Current Rating (Max): 2A, DC Resistance (DCR) (Max): 95mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 90 Ohms @ 10 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFZ2MSD900SN10L NFZ2MSD900SN10L Виробник : Murata Electronics pdfdownloadapi?cate=luNoiseSupprFilteChipImpNFZ&partno=NFZ2MSD900SN10%23 Description: FERRITE BEAD 90 OHM 0806 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 95mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 90 Ohms @ 10 MHz
на замовлення 311 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Current Rating (Max): 2A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
товару немає в наявності
Description: Filter: anti-interference; Rmax: 95mΩ; Z: 90Ω; SMD; 2A; ±30%; 0806
Test frequency: 10MHz
Case - mm: 2016
Type of filter: anti-interference
Manufacturer series: EMIFIL
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...85°C
Max resistance: 95mΩ
Max. operating current: 2A
Tolerance: ±30%
Impedance: 90Ω