NFZ2MSM101SN10L
NFZ2MSM101SN10L Murata Electronics
ENFJ0002.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 100 OHM 0806 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 4A
DC Resistance (DCR) (Max): 18mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 15000 шт:
Написати відгук
Description: MURATA - NFZ2MSM101SN10L - Ferritperle, 0806 [Metrisch 2016], 100 ohm, 4 A, NFZ2MSM Series, 0.018 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.9mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.018ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0806 [Metrisch 2016], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 4A, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 100ohm, Produktpalette: NFZ2MSM Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFZ2MSM101SN10L NFZ2MSM101SN10L Виробник : MURATA ENFJ0002.pdf Description: MURATA - NFZ2MSM101SN10L - Ferritperle, 0806 [Metrisch 2016], 100 ohm, 4 A, NFZ2MSM Series, 0.018 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.018ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0806 [Metrisch 2016]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 4A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 100ohm
Produktpalette: NFZ2MSM Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
NFZ2MSM101SN10L NFZ2MSM101SN10L Виробник : Murata Electronics ENFJ0002.pdf Description: FERRITE BEAD 100 OHM 0806 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 4A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 10
NFZ2MSM101SN10L NFZ2MSM101SN10L Виробник : Murata Electronics ENFJ0002.pdf Ferrite Beads 100 OHM 4.0A
Мінімальне замовлення: 10
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.018ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 4A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 100ohm
Produktpalette: NFZ2MSM Series
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 1.6mm