NFZ32BW101HN11K Murata Electronics North America
L0110S0106NFZ32BW_HN11.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: FERRITE CHIP 100OHM 900MA 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NFZ32BW101HN11K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFZ32BW101HN11K NFZ32BW101HN11K Виробник : Murata Electronics ENFJ0003-1131791.pdf Ferrite Beads 1210 100ohm 30%