NFZ32BW111HN10K Murata Electronics North America
L0110S0106NFZ32BW_HN10.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: FERRITE CHIP 110OHM 520MA 1210
Написати відгук
Інші пропозиції NFZ32BW111HN10K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFZ32BW111HN10K NFZ32BW111HN10K Виробник : Murata Electronics ENFJ0004-1131665.pdf Ferrite Beads 1210 110ohm 30%