NFZ32BW150HN10L
NFZ32BW150HN10L Murata Electronics
ENFJ0004.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 15 OHM 2SMD 4LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, Flat Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.067" (1.70mm)
Current Rating (Max): 1.6A
DC Resistance (DCR) (Max): 91.2mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 15 Ohms @ 1 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 15 OHM 2SMD 4LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Flat Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.067" (1.70mm), Current Rating (Max): 1.6A, DC Resistance (DCR) (Max): 91.2mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 15 Ohms @ 1 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFZ32BW150HN10L NFZ32BW150HN10L Виробник : Murata Electronics ENFJ0004.pdf Description: FERRITE BEAD 15 OHM 2SMD 4LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.067" (1.70mm)
Current Rating (Max): 1.6A
Number of Lines: 1
товару немає в наявності
NFZ32BW150HN10L NFZ32BW150HN10L Виробник : Murata Electronics ENFJ0004-1131665.pdf Ferrite Beads 1210 15ohm 30% 1600mA