NFZ32BW151HN10L
NFZ32BW151HN10L Murata Electronics
ENFJ0004-1131665.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Beads 1210 150ohm 30% 450mA
на замовлення 877 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 150 OHM 2SMD 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Flat Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.067" (1.70mm), Current Rating (Max): 450mA, DC Resistance (DCR) (Max): 972mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 150 Ohms @ 1 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFZ32BW151HN10L NFZ32BW151HN10L Виробник : Murata Electronics ENFJ0004.pdf Description: FERRITE BEAD 150 OHM 2SMD 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, Flat Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.067" (1.70mm)
Current Rating (Max): 450mA
DC Resistance (DCR) (Max): 972mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 150 Ohms @ 1 MHz
на замовлення 1377 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.067" (1.70mm)
Current Rating (Max): 450mA
Number of Lines: 1