NFZ32BW700HN10K Murata Electronics North America
L0110S0106NFZ32BW_HN10.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: FERRITE CHIP 70OHM 700MA 1210
Написати відгук
Інші пропозиції NFZ32BW700HN10K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFZ32BW700HN10K NFZ32BW700HN10K Виробник : Murata Electronics ENFJ0004-1131665.pdf Ferrite Beads 1210 70ohm 30%