NFZ5BBW2R9LN10L
NFZ5BBW2R9LN10L Murata Electronics
NFZ5BBWyyyLN10y_Ref_Sheet.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 2.9 OHM 2020 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2020 (5050 Metric)
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.087" (2.20mm)
Current Rating (Max): 4A
DC Resistance (DCR) (Max): 14mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 2.9 Ohms @ 1 MHz
на замовлення 105 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 2.9 OHM 2020 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2020 (5050 Metric), Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.087" (2.20mm), Current Rating (Max): 4A, DC Resistance (DCR) (Max): 14mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 2.9 Ohms @ 1 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFZ5BBW2R9LN10L NFZ5BBW2R9LN10L Виробник : Murata Electronics ENFJ0011-934382.pdf Ferrite Beads
на замовлення 108 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
NFZ5BBW2R9LN10L NFZ5BBW2R9LN10L Виробник : Murata Electronics NFZ5BBWyyyLN10y_Ref_Sheet.pdf Description: FERRITE BEAD 2.9 OHM 2020 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.087" (2.20mm)
Current Rating (Max): 4A
Part Status: Active
Number of Lines: 1