NFZ5BBW7R6LN10K
NFZ5BBW7R6LN10K Murata Electronics
ENFJ0011-934382.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Beads 7.6ohms@1MHz 3.1A DCR 0.019ohms
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFZ5BBW7R6LN10K NFZ5BBW7R6LN10K Виробник : Murata Electronics North America NFZ5BBWyyyLN10y_Ref_Sheet.pdf Description: FERRITE BEAD 7.6 OHM 2020 1LN
товару немає в наявності