NG80386SXL-33
NG80386SXL-33 Advanced Micro Devices
RE_DSHEET_NG80386SXLV25_REI.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Advanced Micro Devices
Description: IC MPU 33MHZ 100QFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 33MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 100°C (TC)
Core Processor: Am386SXL
Voltage - I/O: 3.3V
Part Status: Active
на замовлення 5017 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU 33MHZ 100QFP, Packaging: Bulk, Package / Case: 100-BQFP Bumpered, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 33MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 100°C (TC), Core Processor: Am386SXL, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 100-PQFP (19.05x19.05), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Math Engine; 387SX, Graphics Acceleration: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NG80386SXL-33 Виробник : AMD (Advanced Micro Devices) RE_DSHEET_NG80386SXLV25_REI.pdf?t.download=true&u=5oefqw MPU AM386SXL RISC 16bit 0.8um 33MHz 100-Pin PQFP