NG80386SXLV-25
NG80386SXLV-25 Advanced Micro Devices
AMDIS01406-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Advanced Micro Devices
Description: IC MPU 25MHZ 100QFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 25MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 100°C (TC)
Core Processor: Am386SXL
Voltage - I/O: 3.3V
Part Status: Active
на замовлення 1953 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU 25MHZ 100QFP, Packaging: Bulk, Package / Case: 100-BQFP Bumpered, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 25MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 100°C (TC), Core Processor: Am386SXL, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 100-PQFP (19.05x19.05), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Math Engine; 387SX, Graphics Acceleration: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NG80386SXLV-25 Виробник : AMD (Advanced Micro Devices) AMDIS01406-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw MPU AM386SXLV RISC 16bit 25MHz 100-Pin PQFP