Продукція > ON > NGB15N41CLT4
NGB15N41CLT4 ON
NGD15N41CL-D.PDF
Виробник: ON
SOT-263
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NGB15N41CLT4 ON
Description: IGBT 440V 15A 107W D2PAK.
Інші пропозиції NGB15N41CLT4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NGB15N41CLT4 NGB15N41CLT4 Виробник : ON Semiconductor NGD15N41CL-D.PDF Description: IGBT 440V 15A 107W D2PAK