Продукція > ON > NGD15N41CLT4
NGD15N41CLT4 ON
NGx15N41x.pdf
Виробник: ON
SOT-252
на замовлення 50000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NGD15N41CLT4 ON
Description: IGBT 440V 15A 107W DPAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Input Type: Logic, Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.2V @ 4V, 10A, Supplier Device Package: DPAK, Td (on/off) @ 25°C: -/4µs, Test Condition: 300V, 6.5A, 1kOhm, Current - Collector (Ic) (Max): 15 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 440 V, Current - Collector Pulsed (Icm): 50 A, Power - Max: 107 W.
Інші пропозиції NGD15N41CLT4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NGD15N41CLT4 NGD15N41CLT4 Виробник : onsemi NGx15N41x.pdf Description: IGBT 440V 15A 107W DPAK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Input Type: Logic
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.2V @ 4V, 10A
Supplier Device Package: DPAK
Td (on/off) @ 25°C: -/4µs
Test Condition: 300V, 6.5A, 1kOhm
Current - Collector (Ic) (Max): 15 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 440 V
Current - Collector Pulsed (Icm): 50 A
Power - Max: 107 W
товару немає в наявності
NGD15N41CLT4 NGD15N41CLT4 Виробник : ON Semiconductor ngd15n41cl-d-1194104.pdf IGBT Transistors 15A 410V Ignition