Продукція > ONSEMI > NGTB15N120FLWG
NGTB15N120FLWG
NGTB15N120FLWG onsemi
ngtb15n120flw-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: IGBT 1200V 15A TO247-3
Packaging: Bulk
Part Status: Obsolete
на замовлення 151 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 118
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IGBT 1200V 15A TO247-3, Packaging: Bulk, Part Status: Obsolete.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NGTB15N120FLWG NGTB15N120FLWG Виробник : ON Semiconductor ngtb15n120flw-d.pdf Trans IGBT Chip N-CH 1200V 30A 156W 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube
на замовлення 150 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
NGTB15N120FLWG NGTB15N120FLWG Виробник : onsemi ngtb15n120flw-d.pdf Description: IGBT 1200V 15A TO247-3
Packaging: Tube
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
NGTB15N120FLWG NGTB15N120FLWG Виробник : ON Semiconductor NGTB15N120FLW_D-1813176.pdf IGBT Transistors IGBT, 1200 V, 15 A, FS1 Solar/UPS