Продукція > VISHAY > NH005150R0FC02
NH005150R0FC02
NH005150R0FC02 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 150Ohm 1% 7.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук