Продукція > VISHAY > NH0055R620FE02
NH0055R620FE02
NH0055R620FE02 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 5.62Ohm 1% 7.5W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
Написати відгук