NH0502R000FE02
NH0502R000FE02 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 50watt 2ohm 1% Non-Inductive
на замовлення 88 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NH0502R000FE02 NH0502R000FE02 Виробник : Vishay Dale Description: RES CHAS MNT 2 OHM 1% 50W