Продукція > VISHAY DALE > NH0505R000FE02
NH0505R000FE02
NH0505R000FE02 Vishay Dale
Виробник: Vishay Dale
Description: RES CHAS MNT 5 OHM 1% 50W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Chassis Mount 50watt 5ohm 1% Non-Inductive.
Інші пропозиції NH0505R000FE02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NH0505R000FE02 NH0505R000FE02 Виробник : Vishay / Dale Wirewound Resistors - Chassis Mount 50watt 5ohm 1% Non-Inductive