Продукція > VISHAY > NH050R1000FC02
NH050R1000FC02
NH050R1000FC02 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 100mOhm 1% 50W ±100ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NH050R1000FC02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NH050R1000FC02 NH050R1000FC02 Виробник : Vishay / Dale Wirewound Resistors - Chassis Mount 50watt 0.1ohm 1% Non-Inductive