Продукція > VISHAY > NH100R5000FJ01
NH100R5000FJ01
NH100R5000FJ01 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 500mOhm 1% 100W ±100ppm/°C Aluminum Housed Axial Skin
Написати відгук