NH2501R000FE01
NH2501R000FE01 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 250watt 1ohm 1% Non-Inductive
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NH2501R000FE01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NH2501R000FE01 NH2501R000FE01 Виробник : Vishay rhnh.pdf Res Wirewound 1Ohm 1% 250W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Skin
товару немає в наявності