NID30S48-24
NID30S48-24 Mean-Well USA, Inc.
nid30-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 24V 1.25A 30W 11-Pin SIP
на замовлення 106 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Non-Isolated DC/DC Converters 48Vin 24Vout 1.25A 30W SIP non-isolated.
Інші пропозиції NID30S48-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NID30S48-24 NID30S48-24 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NID30 Non-Isolated DC/DC Converters 48Vin 24Vout 1.25A 30W SIP non-isolated
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
NID30S48-24 NID30S48-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NID30-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 24V 30W