NID60S24-12
NID60S24-12 MEAN WELL
NID60-SPEC.pdf
Виробник: MEAN WELL
DC/DC, 48W, Вхід: 20-53VDC, Вихід: 12B/4А, корпус SIP, -25...+65 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 48W, Packaging: Box, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, Package / Case: 11-SIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 0.42" W x 1.02" H (50.8mm x 10.7mm x 26.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -25°C ~ 65°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 53V, Efficiency: 95%, Current - Output (Max): 4A, Voltage - Input (Min): 20V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 48 W, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції NID60S24-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NID60S24-12 NID60S24-12 Виробник : MEAN WELL NID60-SPEC.pdf DC/DC, 48W, Вхід: 20-53VDC, Вихід: 12B/4А, корпус SIP, -25...+65 C Група товару: Неізольовані. Імпульсні стабілізатори, POL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NID60S24-12 NID60S24-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NID60-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 48W
Packaging: Box
Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Package / Case: 11-SIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 0.42" W x 1.02" H (50.8mm x 10.7mm x 26.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -25°C ~ 65°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 53V
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 4A
Voltage - Input (Min): 20V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 48 W
Number of Outputs: 1
NID60S24-12 NID60S24-12 Виробник : MEAN WELL NID60-SPEC-1292158.pdf Non-Isolated DC/DC Converters 20-53Vin 12Vout 4A 48W SIP non-isolated