Продукція > NJ2 > NJ28RA0104F
NJ28RA0104F
Виробник:
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NJ28RA0104F
Description: THERM NTC 100KOHM 4380K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 2.8mm Dia x 2.8mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 4380K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 100k, Resistance Tolerance: ±1%, Length - Lead Wire: 1.38" (35.00mm), Power - Max: 16 mW.
Інші пропозиції NJ28RA0104F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 2.8mm Dia x 2.8mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 4380K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100k
Resistance Tolerance: ±1%
Length - Lead Wire: 1.38" (35.00mm)
Power - Max: 16 mW
товару немає в наявності
NJ28RA0104F-- NJ28RA0104F-- Виробник : KYOCERA AVX nj_ni_nk_np-3165370.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 100K OHM 1%