NJW4107U2-33A-TE1
NJW4107U2-33A-TE1 Nisshinbo Micro Devices Inc.
NJW4107_E.pdf
Виробник: Nisshinbo Micro Devices Inc.
Description: IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT89-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-89-5/6
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 300mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 135 µA
Voltage - Input (Max): 40V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-89-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Enable
PSRR: 56dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.12V @ 100mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT89-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-89-5/6, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 300mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 135 µA, Voltage - Input (Max): 40V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-89-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Enable, PSRR: 56dB (1kHz), Voltage Dropout (Max): 0.12V @ 100mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NJW4107U2-33A-TE1 NJW4107U2-33A-TE1 Виробник : Nisshinbo Micro Devices Inc. NJW4107_E.pdf Description: IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT89-5
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-89-5/6
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 300mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 40V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
PSRR: 56dB (1kHz)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
NJW4107U2-33A-TE1 NJW4107U2-33A-TE1 Виробник : NJR NJW4107_E-1224991.pdf LDO Voltage Regulators Fast LDO 3.3V On/Off 45V 300mA 4.0 to 40V