Продукція > VIKING > NL03JTC100
NL03JTC100
NL03JTC100 Viking
VIKING-NL.pdf
Виробник: Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 0603; 10uH; 400mA; R: 4.46Ω; ±5%
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 10µH
Operating current: 0.4A
Resistance: 4.46Ω
Tolerance: ±5%
Resonant frequency: 32MHz
Q factor: 15
Test frequency: 7.96MHz
Case - mm: 1608
Case - inch: 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 0603; 10uH; 400mA; R: 4.46Ω; ±5%, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 10µH, Operating current: 0.4A, Resistance: 4.46Ω, Tolerance: ±5%, Resonant frequency: 32MHz, Q factor: 15, Test frequency: 7.96MHz, Case - mm: 1608, Case - inch: 0603.