NL17SG08DFT2G
NL17SG08DFT2G ON Semiconductor
nl17sg08-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
AND Gate 1-Element 2-IN CMOS 5-Pin SC-88A T/R
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC GATE AND 1CH 2-INP SC88A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353, Mounting Type: Surface Mount, Logic Type: AND Gate, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Voltage - Supply: 0.9V ~ 3.6V, Current - Output High, Low: 8mA, 8mA, Number of Inputs: 2, Supplier Device Package: SC-88A (SC-70-5/SOT-353), Input Logic Level - High: 1.7V ~ 2V, Input Logic Level - Low: 0.7V ~ 0.8V, Max Propagation Delay @ V, Max CL: 4.9ns @ 3.3V, 30pF, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Current - Quiescent (Max): 500 nA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: AND Gate
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 0.9V ~ 3.6V
Current - Output High, Low: 8mA, 8mA
Number of Inputs: 2
Supplier Device Package: SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Input Logic Level - High: 1.7V ~ 2V
Input Logic Level - Low: 0.7V ~ 0.8V
Max Propagation Delay @ V, Max CL: 4.9ns @ 3.3V, 30pF
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Current - Quiescent (Max): 500 nA
Кількість Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: AND Gate
Voltage - Supply: 0.9V ~ 3.6V
Number of Inputs: 2