NL17SG32P5T5G
NL17SG32P5T5G ON Semiconductor
nl17sg32-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
OR Gate 1-Element 2-IN CMOS 5-Pin SOT-953 T/R
на замовлення 12271 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: IC GATE OR 1CH 2-INP SOT953, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-953, Mounting Type: Surface Mount, Logic Type: OR Gate, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Voltage - Supply: 0.9V ~ 3.6V, Current - Output High, Low: 8mA, 8mA, Number of Inputs: 2, Supplier Device Package: SOT-953, Input Logic Level - High: 1.7V ~ 2V, Input Logic Level - Low: 0.7V ~ 0.8V, Max Propagation Delay @ V, Max CL: 4.4ns @ 3.3V, 30pF, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Current - Quiescent (Max): 500 nA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-953
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: OR Gate
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 0.9V ~ 3.6V
Current - Output High, Low: 8mA, 8mA
Number of Inputs: 2
Supplier Device Package: SOT-953
Input Logic Level - High: 1.7V ~ 2V
Input Logic Level - Low: 0.7V ~ 0.8V
Max Propagation Delay @ V, Max CL: 4.4ns @ 3.3V, 30pF
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Current - Quiescent (Max): 500 nA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Мінімальне замовлення: 47
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-953
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: OR Gate
Voltage - Supply: 0.9V ~ 3.6V
Number of Inputs: 2