Продукція > ONSEMI > NL17SZ14XV5T2G
NL17SZ14XV5T2G
NL17SZ14XV5T2G onsemi
nl17sz14-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC INVERT SCHMITT 1CH 1IN SOT553
Features: Schmitt Trigger
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-553
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: Inverter
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Current - Output High, Low: 32mA, 32mA
Number of Inputs: 1
Supplier Device Package: SOT-553
Input Logic Level - High: 1.4V ~ 3.6V
Input Logic Level - Low: 0.2V ~ 1.2V
Max Propagation Delay @ V, Max CL: 5.9ns @ 5V, 50pF
Number of Circuits: 1
Current - Quiescent (Max): 1 µA
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC INVERT SCHMITT 1CH 1IN SOT553, Features: Schmitt Trigger, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-553, Mounting Type: Surface Mount, Logic Type: Inverter, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V, Current - Output High, Low: 32mA, 32mA, Number of Inputs: 1, Supplier Device Package: SOT-553, Input Logic Level - High: 1.4V ~ 3.6V, Input Logic Level - Low: 0.2V ~ 1.2V, Max Propagation Delay @ V, Max CL: 5.9ns @ 5V, 50pF, Number of Circuits: 1, Current - Quiescent (Max): 1 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Schmitt Trigger
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-553
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: Inverter
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Number of Inputs: 1