Продукція > TDK > NL453232T-121J-PF
NL453232T-121J-PF
NL453232T-121J-PF TDK
nductor_commercial_standard_nl453232_en-837363.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 120uH
на замовлення 773 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 120UH 110MA 8 OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 8Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 6MHz, Inductance Frequency - Test: 796 kHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 120 µH, Current Rating (Amps): 110 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NL453232T-121J-PF NL453232T-121J-PF Виробник : TDK Corporation NL453232_Type.pdf Description: FIXED IND 120UH 110MA 8 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 8Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 6MHz
Inductance Frequency - Test: 796 kHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 120 µH
Current Rating (Amps): 110 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 8Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 796kHz
Supplier Device Package: 1812
Inductance: 120 µH
Current Rating (Amps): 110 mA