Продукція > TDK CORPORATION > NL453232T-181J-PF
NL453232T-181J-PF
NL453232T-181J-PF TDK Corporation
inductor_commercial_standard_nl453232_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 180UH 102MA 9.5 OHM
на замовлення 1411 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NL453232T-181J-PF NL453232T-181J-PF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_standard_nl453232_en.pdf Description: FIXED IND 180UH 102MA 9.5 OHM
NL453232T-181J-PF NL453232T-181J-PF Виробник : TDK nductor_commercial_standard_nl453232_en-837363.pdf Fixed Inductors 180uH
на замовлення 950 шт: