Продукція > TDK CORPORATION > NL453232T-220J-PF
NL453232T-220J-PF
NL453232T-220J-PF TDK Corporation
inductor_commercial_standard_nl453232_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22UH 180MA 3.2 OHM SMD
на замовлення 936 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NL453232T-220J-PF NL453232T-220J-PF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_standard_nl453232_en.pdf Description: FIXED IND 22UH 180MA 3.2 OHM SMD
на замовлення 936 шт:
NL453232T-220J-PF NL453232T-220J-PF Виробник : TDK nductor_commercial_standard_nl453232_en-837363.pdf Fixed Inductors 22uH
на замовлення 565 шт: