Продукція > TDK > NL453232T-271J-PF
NL453232T-271J-PF
NL453232T-271J-PF TDK
nl453232t-271j-pf.pdf
Виробник: TDK
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 270uH 5% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 0.092A 12Ohm DCR 1812 T/R
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NL453232T-271J-PF NL453232T-271J-PF Виробник : TDK nductor_commercial_standard_nl453232_en-837363.pdf Fixed Inductors 270uH 5%
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
NL453232T-271J-PF NL453232T-271J-PF Виробник : TDK Corporation NL453232_Type.pdf Description: FIXED IND 270UH 92MA 12 OHM SMD
товару немає в наявності